Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir setinden sürpriz üstüne sürpriz yaptı…

Takip Et:
Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir setinden sürpriz üstüne sürpriz yaptı…
Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir setinden sürpriz üstüne sürpriz yaptı…

Magazinn /Ayrıntı – Hasret bitiyor ve tv8’in Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisi yarın akşam 30 Eylül Çarşamba yeni sezon ilk kısmıyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Pandemi sürecinde ara verilen ve daha sonra Mayıs ayında tekrar çekimlere başlanıp bir kaç kısım sonra final yapan dizi, sezona da geç başladı.

Zira dizinin Mayıs ve Haziran ayında stok kısımları çekilmişti. Önümüzdeki pandemi dönemi hesap edilerek yapıldığı düşünülen bu stok kısımlar yarından itibaren ekrana gelmeye başlıyor.
Takribî 2 hafta evvel oyuncular ve tüm takım yeni sezon için sette toplandılar.

Demet Özdemir’in seti ve çalışma civarını çok özlediği, çekimler başladığı günden beri yoğun bir biçimde setten yaptığı paylaşımlardan da bakılmakta. Sanki setin sevinç kaynağı gibi duran Demet Özdemir, hem oyuncu dostlarıyla hem de teknik takımla devamlı şakalaşma halinde.

Mizahlı anekdotlar ve resimlerle paylaşımlarda bulunan oyuncu, dizinin bir akşam yemeği sahnesinde hazırlıkları beklerken yeniden yerinde duramamış ve hem partneri İbrahim Çelikkol’a, hem dizide annesini oynayan akılda ad Zuhal Gencer’e takılmış.

Bu arada oyuncu, rejisör Çağrı Sancak ile bir resmini ilave ederek dizinin 3.
Senaryocu Eylem Canpolat’ı da ilave ederek.

Ayrıca, dizinin bayan oyuncularının resmini de kolajlayan Demet Özdemir, “Bayan eforu” diyerek dizideki bayan ağırlığına dikkat çekti ve pozitif bir ayrımcılıkla beraber rol aldığı meslektaşlarına bir jest yaptı.

Partneri İbrahim Çelikkol’a takılmayı da önemsememe etmeyen oyuncunun mizahlı ve takipçilerini çok mutlu eden o paylaşımları aşağıda…

.