Medya

Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir setindeki kamyon pozuyla gerçeği önümüze koydu!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – tv8 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinde oynayan Demet Özdemir, yalnızca yer aldığı proje ile değil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da büyük bir alakayla takip edilmekte.

Instagram hesabındaki takipçi rakamı son dizisiyle beraber 11 milyonu geçen oyuncunun hayranları, oyuncunun dürüst ve natürel hallerini, esprili tarzını beğeniyor ve yorumlarında da methiye dolu iletiler yazıyorlar.
Zinde ve dürüst şahsiyetiyle dikkatleri sürükleyen Demet Özdemir, kamera ardında çalışan dizi setindeki takımla pozlarını da sık sık paylaşıyor.

Sette çalışanlarla yakın bir diyalog içinde olduğu anlaşılan oyuncunun, tüm çalışanların alın terine hürmet mevzusundaki hassasiyetini de yaptığı paylaşımlarda bakmak muhtemel.

Özdemir, dizinin çekim takımının materyallerini taşıyan set kamyonuna oturup verdiği pozla da bu işin kamera arkasındaki gidişata noktaya değinirken aynı zamanda yazdığı anekdotla da takdir topladı.

Oyuncu, dizinin rejisörü tarafından çekilen bir resmi olduğunu belirttikten sonra “Oturduğum set kamyonu mukadderatımdır” anekdotunu düştü.

Son günlerde dizinin ismine yollama yapan eşi birçok cümle kuran oyuncunun hakikatinde bu cümle ile çok doğru bir noktaya da işaret ettiği açık.
Aşağıda her iki resmi de bakabilirsiniz…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu