Magazin

Demet Akalın’ın programına katılmayan Hakan Altun, İbo Show’a katılınca ünlü popçuyu kızdırdı

Bodrum’da yaşayan ünlü yorumcu Hakan Altun, önceki gün İbrahim Tatlıses’in Star TV’de başlayacak olan İbo Show’a misafir olmak için İstanbul’a geldi. Demet Akalın, “Tehlike grubundayım” diyerek TV yayınına katılmayı yalanlayan Altun’a “Söz başka bir şey be ağa” diyerek yollamada bulundu.

Şarkıcı Hakan Altun’un Demet Akalın ve Alişan’ı koronavirüs salgını sebebiyle koronavirüs salgınını öne sürerek yalanlaması gündem olmuştu.

Hayatını Bodrum’da sürdüren Altun, İbrahim Tatlıses’in sunacağı İbo Show’a misafir olmak için İstanbul’a geldi.önceki gün de bir başka TV programına katılan Altun’un bu tutumu, popçu Demet Akalın’ı kızdırdı.

“SÖZ BAŞKA BİR ŞEY”

Akalın, sosyal medya hesabından mevzuyla alakalı yorum yapan bir takipçisine yanıt vererek, “Tehlikeli gruptayım, kalabalığa girmemem’ sanırım bütün böyle demiştin.
‘Müziği bıraktım’ diyorlar” biçiminde konuşmuştu.

Çıkan haberlerin ardından sanatçı Hakan Altun, sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Mevzuyla alakalı konuşan Altun, müziği bırakacağı iddialarını reddederek şunları açıklamıştı:

Herkese merhaba. Küçük bir yanlış anlaşılmadan dolayı bu videoyu sürükleme vaziyetinde kaldım. Bu günlerde yoğun bir biçimde beni ve takım dostlarımı müzikseverler ve arkadaşlar arayıp, ‘Hakan Altun müziği bırakmış’ diye bir şeyler dolanıyormuş ortalarda.
Ben de programın hayırlı, bahtlı olmasını diledim ancak Bodrum’da yaşadığımı ve 2020’de pandemiden dolayı şarkı açıklamayacağımı iletmiştim kendilerine. Hem moralim bozuk, hem de ben tehlikeli gruptayım.

2021 senesinde de gece kulüplerini bırakıp, allahın izniyle müzikseverlerle sıhhatli günlerde, konserlerde şarkı açıklamayı düşünüyoruz. Allah bu vücuda can ve sıhhat verdiği sürece ben şarkılarımı sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Bu arada bizim haddimiz değil müziği bırakmak, ancak müzik bizi bırakabilir.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu