Demet Akalın’ı yalanlayan rakamlar!

Hadise'nin Instagram takipçilerinin sahte olduğunu iddia eden Demet Akalın'ı oranlar yalanladı...

Takip Et:

Geçmişte Hande Yener ile yaşadığı polemiklerle gündemden düşmeyen Demet Akalın, küs olduğu ünlü isimlerle tek tek barışmaya başlasa da yeni polemiklerin fitilini ateşlemekten de geri durmuyor. Ünlü popçunun yeni hedefi meslektaşı Hadise oldu. Hadise’yi geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından takip etmeyi bırakan Demet Akalın, ünlü şarkıcının Instagram takipçilerinin sahte olduğunu söylemişti.

HADİSE İZLENME ORANLARINDA DEMET’E FARK ATTI

Instagram’da 10 milyon takipçi sayısında ulaşan Hadise, sevincini yine sosyal medyadan göstermiş ve bir video yayınlamıştı. Bunun üzerine Demet Akalın, Instagram’da yaptığı canlı yayında isim vermeden Hadise’nin takipçilerinin sahte olduğunu dile getirmişti. Instagram’da 8 milyon takipçisi bulunan Demet Akalın’ı rakamlar yalancı çıkardı. Demet Akalın’ın Instagram’da yayınladığı videolar 200 bin izlenme oranına ulaşırken Hadise’nin ise profilinde 10 milyon izlenme oranına ulaşan videosu bulunuyor.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Hadise, cesur pozlarıyla dikkat çekiyor. Zaman zaman esprili paylaşımlar da yapan ünlü şarkıcı, sosyal medya paylaşımları ile sık sık adından söz ettirmeyi başarıyor. Son dönemin en rövanşta müzik tazı olan rap’i yakından takip eden popçu, arka planda rap şarkıların çaldığı gönderiler de yayınlıyor. Hadise’nin son olarak Reynmen’in Ela şarkısında yaptığı dans magazin gündemine oturmuştu. Seksi figürlerini sergileyen Hadise’nin videosuna benzer bir video da Ebru Polat çekerek yayınlamıştı. Polat’ın yayınladığı gönderi de milyonlarca izlenme oranına ulaşmıştı. Köşe yazarı Ahmet Hakan hem Hadise’nin hem de Ebru Polat’ın dansını köşesine taşımıştı.