Demet Akalın’dan sonra Hadise’de o akıma uydu!

Hadise, Türkiye ve dünyada birçok ünlü ismin yaptığı kendi adıyla bir marka kuracak. Ünlü şarkıcı, ekibiyle yeni oluşturacağı markasının toplantılarını yaptığını söyledi...

Takip Et:

Hadise, uzun yıllardır inşa ettiği sanatçı kimliğini kullanarak yeni bir marka yapmak için hazırlıklara başladı. Kendi adıyla ticarete atılacak olan ünlü popçu, dünyada ve Türkiye’de kendi isimlerini kullanan diğer yıldızlar gibi giyim ya da kozmetik alanına yönelecek. Henüz hangi sektörde iş yapacağına karar veremeyen Hadise, ekibiyle gerekli toplantıları yapmaya başladığını söyledi.

Dünyada birçok ünlü, isimlerini kullanarak kurdukları firmalarla servetlerine servet katıyor. ABD’li realty show yıldızı Kim Kardashian, kendi markasını kuran ünlülerden. Kıyafet satan Kardashian, son olarak korsesi ve göğüs bandını kullanıcılara sunmuştu. Kim Kardashian’ın yanı sıra üvey kardeşi ve dünyanın en genç milyarderi ünvanının sahibi Kylie Jenner da kendi kozmetik markasını oluşturmuştu.

DEMET AKALIN DA KOZMETİKÇİ OLUYOR!

YouTube’da yayınladığı makyaj videoları ile tanınan Danla Bilic, Türkiye’de bu akımı başlatan ünlüler arasında. Bilic’ten sonra Merve Boluğur da kendi rujunu çıkarmış ve beklediği ilgiyi bulamamıştı. Selin Ciğerci de kirpik markası çıkarak sektöre giriş yaptı. Ciğerci’nin yakın arkadaşı Demet Akalın’ın da ilerleyen günlerde kendi ismiyle kozmetik sektöründe olacağı biliniyor.