Magazin

Demet Akalın’dan Okan Kurt itirafı! “Benimle ilgilenmiyor!”

Demet Akalın, bir kez daha Harbiye’de konser verdi. Ünlü popçu önceki konserinde olduğu gibi bu konserinde de giydiği kıyafetler ve kiloları ile çok eleştirildi. Konser öncesi giyim stili hakkında gelen yorumlar hakkında konuşan Akalın, “Görgüsüz ve çok kırosun diyorlar. Bu markaları adamlar giyinmek için çıkartıyor. Nasıl bizim markalarımız var onların da bu şekilde markaları var.  İnsanlar yazıyor ben bunlara para vermem, sen de ünlü ol sen de para verme. Ben de bir giydiğimi 30 kere giyebiliyorum.” dedi.

Geçtiğimiz yıl eşi Okan Kurt’un borçları yüzünden evine icra gelen Demet Akalın, soluğu mahkemede almış ve Kurt’tan boşanmıştı. Daha sonra eski eşiyle barışan ünlü şarkıcı, Okan Kurt ile ilgili gelen bir soruya “Kendisi benimle hiç ilgilenmiyor ki, varlığıyla yokluğuyla bir” yanıtını verdi.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu