MagazinManşet

Demet Akalın’dan “Okan Demet’i aldattı” iddialarına yanıt: Bu kirli magazindir!

Programda, Okan Kurt’un Almanya’daki bir kadınla aşk yaşadığı hatta ona “Demet’le evliliğimiz formalite” dediği öne sürülmüştü. Okan Kurt ise, iddiaları yalanlamıştı.


Beyaz TV muhabiri ile Okan Kurt arasında bu olay sonrası tartışma da yaşanmıştı. Tüm bu yaşananların ardından gözler Demet Akalın’a çevrilmişti. Ünlü popçu haberlere sert tepki gösterdi!

DEMET: “BU KİRLİ MAGAZİNDİR! NEDENSE HEP AYNI PROGRAMDA YAPILIYOR!
Demet Akalın, Okan Kurt’la birlikte çıktığı akşam gezmesinde konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Neyini konuşacaksınız yani? Allah aşkına yani komik olmayın. Bir Alman numarası, ben de Brad Pitt’le evleniyorum haftaya! Yani saçma sapan kirli magazin artık bu yani anladınız mı adamın sinirlerini bozmak için uğraşıyorsunuz. Ben eşi olarak, sevgilisi olarak yaptıysa da helal olsun! Size ne oluyor anlamıyorum yani bu kadar manasızca bir şey! O zaman her fake (sahte) şeye inanın siz, haber yapın! Öyle saçma şey olur mu? Ayıp, çok ayıp! Ama bizim bir evladımız var ve bunlar hoş değil yani benim kocam, şimdi isim vermeyeyim ama o gezen çapkınlardan değil!

Bunlar nedense hep sizin kanalınızdan (Beyaz TV) çıkıyor, hep sizin kanalınızda oluyor, başkaları böyle şeyler yapmıyor.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu