Demet Akalın’dan Norm Ender’e: “Kezban da benim kıro da!”

Demet Akalın ve Norm Ender arasındaki gerilim ikilinin birbirlerine yönelttiği göndermelerle devam ediyor. Akalın, bu kez de Norm Ender'in 'Kezban' şarkısına atıfta bulunarak "Kezban da benim kıro da" dedi...

Takip Et:

Ben Fero’yu Demet Akalın’ın ismiyle şarkı yaptığı için eleştiren ve “Demet Akalın’a ihtiyacın yok, onun sana ihtiyacı var.” diyen Norm Ender ve ünlü popçu arasındaki kriz devam ediyor.

DEMET AKALIN’LA FENA DALGA GEÇMİŞTİ…

Ünlü rapçi’nin kendi adını ‘Kezban’ şarkısında geçirdiğini hatırlatan Demet Akalın’a Norm Ender, önceki günlerde konseri sırasında cevap vermişti. Demet Akalın’ın adı geçen şarkısını söylemeden önce “Bu şarkıda önemli bir ismin adı geçiyor. Dünyanın en büyük üçüncü müzisyeni, bilmiyor musunuz? Beethoven, Mozart, Demet Akalın” sözleriyle popçuyu ti’ye alan Norm Ender’e Akalın’dan yanıt geldi.

“KEZBAN DA BENİM KIRO DA”

Sosyal medyada “Kezban şarkısında ne niyetle adının geçtiğini anlamayıp, ‘Benim adımı geçirmişsin’ diye övünen Demet Akalın” yazan bir kişiye Akalın, cevap olarak şunları yazdı:

“Yoo, iyice oku bence giderli diyor. Artı bu bana ‘Kezban’ dese ne olur? Kezban da benim kıro da, ee? Kimsenin bunun adını andığı yok. Müziğimi yapıyorum deyip her gün adım ağzında…”