Müzik

DEMET AKALIN’DAN GÜLŞEN ÇIKIŞI! ‘3 ŞARKI VERMEZSE ASLA’

Demet Akalın, ‘Rakipsiz’ albümünde Gülşen’in ‘Hayalet’ şarkısını seslendirmiş ve büyük çıkış yakalamıştı. Kankisinin uğuruna inan Akalın, Gülşen’den 2-3 şarkı almadan yeni bir albüm çıkarmayacağını söyledi.


Yazdığı şarkılarla adından bahsettiren Gülşen’den tek şarkı almanın yetersiz olduğunu savunan Akalın, “Üzgünüm ama Gülşen’den sadece bir şarkı olmaz diye düşünüyorum. Gülşen’e kalsa bütün albümü o yapmak istiyor ama bu bir rüya olur. Şahane olur ama onun öyle bir enerjisi olduğunu zannetmiyorum. Çünkü bebeğine odaklı yaşıyor. Keşke öyle bir şey olsa… O, 2-3 tane parça verene kadar albüm çıkarmam herhalde” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu