Magazin

DEMET AKALIN’DAN DEMET ŞENER’E GÖNDERME

Gülben Ergen’in adının evli iş adamı Tolga Dugles ile anılmasının ardından Demet Akalın, yakın arkadaşını sosyal medya hesabından çıkarmıştı. Akalın’ın bu hamlesine Gülben Ergen de kayıtsız kalmadı. Ergen, Akalın’ın ezeli düşmanı Demet Şener’i takipçi listesine ekledi.

Akalın’a nispet yaparak Şener’le arkadaşlığını pekiştiren Ergen’e jet yanıt Akalın’dan geldi. ‘Takipçi çıkarma’ olayının perde arkasını anlatan Demet Akalın, "Olay tam tersi oldu. O beni çıkardı sonra da takip etmiş. Ben takılmam öyle şeylere. Ama bu polemiklere girmeyecek kadar sevdiğim bir eşim var!" dedi.

Şarkıcının ‘Sevdiğim bir eşim var’ sözleri ise İbrahim Kutluay’la ile olaylı bir boşanma aşamasında olan Demet Şener’e gönderme olarak yorumlandı.(Akşam)

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu