Demet Akalın yine eleştirilerin hedefinde!

Önceki akşam Harbiye Açıkhava sahnesinde konser veren Demet Akalın, tercih ettiği sahne kostümleri ile bir kez daha eleştirilerin hedefi haline geldi...

Takip Et:

Demet Akalın, bu yaz ikinci kez Harbiye’de sahne aldı. Eski ve yeni şarkılarını seslendiren ünlü popçu, kendisini izlemeye gelenlere keyifli bir akşam yaşattı. Dünyaca ünlü markaların kıyafetleri ile yaptığı kombinlerle adından sıkça söz ettiren Akalın, sosyal medyada kullanıcıları tarafından rüküş bulunuyor.

“BAKKALA GİTMİYORSUN, HARBİYE’DESİN”

Önceki Harbiye konserinde tercih ettiği kıyafetlerle sosyal medyada rüküş ve kilolu bulunan Demet Akalın, yine benzer eleştirilerin hedefindeydi. Dünyaca ünlü firmaların vitrin kıyafetlerini giyen ünlü şarkıcı, kıyafetlerinin Harbiye sahnesine uygun olmadığı yönünde yorumlarla eleştirildi. Akalın, kendisine yorum yapan bir takipçisine de cevap verdi. “O kıyafet ne bakkala gitmiyorsun, Harbiye’desin!” yazan bir sosyal medya kullanıcısına Akalın, “Ne bakkalı! Versace’nin vitrin kostümü… Milano baby!! Lütfen haritaya bak. Biraz özen please!” şeklinde yanıt verdi.

Akalın’ın bu yanıtı üzerine takipçileri ünlü popçuyu eleştirmeye devam etti. Demet Akalın’a gelen yorumların bazıları:

Demet Akalın’ın Harbiye konserinde tercih ettiği kıyafetler: