Demet Akalın yeni albümü için gün sayıyor!

Demet Akalın 23. Nisan'da çıkaracağı 11. albümü için gün sayıyor...

demet-akalin-yeni-album

Türk pop müziğinin önemli isimlerinden biri olan Demet Akalın, 11. albümünü yani yeni albümünü hem doğum 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı hem de doğum günü olan 23 Nisanda yayınlayacak. Kategorisinde rakipsiz olarak bilinen ünlü popçu yeni albümünü yayınlamak için adeta gün sayıyır.

Bu zamana kadar çıkardığı 10 albümün de satış rekorları kıran ünlü Demet Akalın, Pop müziğinin kraliçesi olarak adlandırılıyor. 11. Albümü için on beş adet şarkı alan ünlü popçu kendi tarzının dışına çıkmayacak fakat albümüne rap ve arabesk’i dahil ederek farklı bir albüm oluşturacak.Yoğun bir şekilde yürüttüğü albüm çalışmaları sebebiyle konserlerine ara veren Demet Akalın, 23 Nisan’da çıkacak yeni albümünün ardından turnelerine devam edecek. Popun kraliçesi olarak bilinen Demet Akalın, bu yaz da fırtına gibi esecek. 50 den fazla konser anlaşması yaptığı öğrenilen ünlü popçu il il gezerek sevenleriyle buluşacak.

Ünlü popçu yaz sezonu için turistlerin akın ettiği bölgelerde bulunan mekanlarla yaptığı anlaşmalarla hem sevenleri ile buluşacak hemde adını tüm dünyaya duyurmaya devam edecek. Sayısız ödül alan ünlü popçu Demet Akalın hemen hemen her röportajında işini çok sevdiğini ve severek yaptığını söylüyor. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan ünlü popçu yaptığı paylaşım ve eleştiriler ile sık sık gündeme geliyor. Demet Akalın yeni albüm hazırlıklarına devam ederken geçtiğimiz günlerde önümüzdeki aylarda çok yoğun olacağını ve tatil yapmayacağını söylemişti. Sıkı ve yüksek tempoya alışkın olduğunu söyleyen Akalın, yıllardır bu şekilde çalıştığını ve emeklerinin karşılığını aldığını ifade etmişti.