DEMET AKALIN VE SEREN SERENGİL’İN ‘AVUKAT’ SAVAŞI

Takip Et:

Geçtiğimiz gün Beşiktaş’ta forma terleten Caner Erkin’in trafik kazası yapmasıyla eşi Şükran Ovalı’nın hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Basında yer alan haberlerde, Caner Erkin ile Şükran Ovalı çiftinin bir taksiye vurduktan sonra kaza yerinden kaçtığı iddia edilmişti. Olaydan sonra Şükran Ovalı’ya birçok sanatçı dostu destek mesajı gönderdi. Şükran Ovalı ile Erkin çiftinin kaza yerinden kaçtığı haberlerini ilk yayınlayan Cengiz Semercioğlu ile Seren Serengil ikilisi olunca, Demet Akalın Şükran Ovalı’ya, ‘Takılma kuzum, sizi bilen biliyor! Susma, susma!” mesajını gönderdi. Bu mesajı fark eden Seren Serengil ise, Demet Akalın’a ağır sözler sarf etti.

 

AVUKAT KAVGASI BÜYÜYOR!

 

Seren Serengil, Demet Akalın’ın için, “Demet Akalın, dostluk ve merhametten anlayacak son kişidir. Anlasaydı beni hapse attıran avukatla çalışmazdı” ifadelerini kullanarak Akalın’a sert çıktı. Serengil'in, Avukat Altın Mimir'le çalışmaya başladığını öne sürdüğü Akalın ise yine ilginç bir yorum yaptı. 

 

Demet Akalın, “Daha çalışmadık bile hanımefendiyle. Alınan kararla uğraşan avukatımız Nezih Bey’dir. Varsın benden dost olmasın herkesin dostu kendine yeter” mesajını gönderdi.

 

Seren Serengil, Gülben Ergen ile kavga ettikten sonra avukatlık olmuş ve daha sonra 3 gün hapis cezası almıştı.

 

Demet Akalın’ın kendisini hapse attıran Avukat Altın Mimir ile çalışacağını öğrenen Seren Serengil ise Demet Akalın’ı hayatından silmişti.