Magazin

Demet Akalın’ın olay saati nerede?

Gün geçmiyor ki, ünlüler dünyasında ilginç bir polemik yaşanmasın. Özellikle, yeni şarkı üretemeyen popçular gündeme gelmek için garip tartışmalar çıkarıyor ve uzun süre kendilerinden bahsettiriyorlar. Elbette, devir değişti! Artık, magazin okuyucusu bu tip sanal kavgalara prim vermiyor ama birileri hala eski taktikleri uygulamakta ısrar ediyor. O isimlere en son Demet Akalın, Berkay ve Özlem Ada Şahin üçlüsü eklendi. Tartışmanın konusu “Başkasının yerine utandık” dedirtecek cinsten ama onlar bu durumdan pek bir memnun görünüyor. Biri diğerine saat almış ama o saati satarken yakalanmış. Sonra “Yok canım ne satması” diye kendilerini savunmuşlar ama nafile!

Şimdi sıkı durun! Demet Akalın ve Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin arasındaki hediye saat kavgasında ilginç bir gelişme yaşandı.

Berkay ve eşi, kendilerine Demet Akalın tarafından hediye edilen 50 Bin lira değerindeki saatin kendilerinde olmadığını ve hala saatçide olduğunu belirtti. Hal böyle olunca gözler İstinye’deki bir alışveriş merkezinde yer alan saat dükkanına çevrildi. Ne var ki, söz konusu saatçinin günlerdir tadilatta,yani kapalı olduğu ortaya çıktı. Fatura Demet Akalın’da, parası ödenmiş ama saat Berkay ile Özlem Ada Şahin tarafından saatçiye verildiği söyleniyor. Ne var ki, saatçi ortalarda yok! Peki, günlerdir magazin manşetlerini süsleyen lüks saat nerede? O, şimdilik bilinmiyor. Bilinen bir şey var ki, Berkay ve Özlem o saati bir daha geri almaz. Saat, Demet Akalın’a kaldı. Saatçi açılınca geri alır ve muhtemelen bir başkasına hediye edip yine sosyal medyada paylaşarak yeni bir gündem yaratma peşine düşer!

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu