Demet Akalın ve Berkay’ın arası açıldı!

Berkay, Demet Akalın'ın hediye aldığı saati satmak isteyince Akalın, Berkay'a küstü...

İki ünlü popçu Demet Akalın ve Berkay uzun yıllarıdır yakın dostlukları ile biliniyor. Demet Akalın ve Okan Kurt çifti ile Berkay-Özlem Ada Şahin çifti sürekli olarak ailece birlikte vakit geçiriyor. Yıllar içerisinde zaman zaman küslükler yaşayan iki ünlü ismin arasına yine kara kedi girdi. İddiaya göre; Demet Akalın, Şahin çiftinin ikinci kızları Zeynep Mira doğduğunda anne Özlem Ada Şahin’e dünyaca ünlü bir firmaya ait pahalı bir saat hediye etti. Berkay, Akalın’ın hediye ettiği bu saati firmanın mağazasına gidip satmak isteyince ortalık karıştı. Mağaza yetkilileri Akalın’ın aldığı saatin mağazaya geri geldiğini duyunca olayı ünlü şarkıcıya iletti. Berkay’ın saati sattığını öğrenen Demet Akalın, jestine bu şekilde cevap alınca dostuna çok bozuldu. Akalın’ın Özlem Ada Şahin’e de çok sinirlendiği öğrenildi.

DEMET BOŞANDIKTAN SONRA ÖZLEM’İ TAKİPTEN ÇIKARMIŞTI

Geçtiğimiz yıl 6 yıllık eşi Okan Kurt’tan tek celsede anlaşmalı olarak boşanan Demet Akalın, o dönem sosyal medya hesabından takip ettiği birçok yakın arkadaşını silmişti. Bunlardan biri de Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin olmuştu. Ünlü popçunun boşanma sürecinde yanında olmayan kişileri takipten çıkardığı öğrenilmişti. Kısa süreli kriz sonrası Demet Akalın ve Özlem Ada Şahin bir yemekte buluşarak barışmıştı.

Demet Akalın, yakın  dostlarına aldığı pahalı hediyelerle biliniyor. Ünlü şarkıcı, arkadaşlarını sık sık yurt dışı seyahatine de çıkarıyor. Ayrıca Akalın, bu zamana kadar birçok yakın arkadaşı ile küsmüş ve sonradan yeniden barışmıştı.