Demet Akalın ve Berkay kavgası reklam mıydı?

Geçtiğimiz yıl 7 yıllık eşi Okan Kurt'tan boşanan Demet Akalın, yeniden evlenmeyi düşünmediğini söyledi. Akalın, kavgalı olduğu Berkay ile birlikte iş yapacağını açıklayarak herkesi şaşırttı...

Takip Et:

Demet Akalın ve Okan Kurt çifti önceki akşam bir mekanın 10. yıl kutlamalarına katıldı. Partiye geçmeden önce magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Akalın, Okan Kurt ile 9 yıldır birlikte olduklarının hatırlatılıp yeni yılda bir evlilik haberinin gelip gelmeyeceğinin sorulması üzerine evlenmeyi düşünmediğini söyledi. Akalın, evlilik hakkındaki düşüncesini ise “Evlilik çok matah bir şey değil yani.” sözleriyle dile getirdi.

“BERKAY İLE BİRLİKTE İŞ TEKLİFİ GELDİ”

Geçtiğimiz haftalarda yakın dostu Berkay ile büyük bir tartışma yaşayan Demet Akalın, mekanda Berkay’ın olduğunu öğrenmesi üzerine Berkay hakkında yöneltilen sorulara “Ne yapayım, öldüreyim mi adamı? Buzlar erimedi ama daha bizde sıkıntı olmaz. Daha demin Berkay ile birlikte iş teklifi bile geldi.” yanıtını verdi. Akalın’ın kavgalı oluğu Berkay ile yeni bir projede yer alacağını açıklaması “Demet Akalın ve Berkay kavgası reklam için miydi?” sorusunu akıllara getirdi.