Magazin

Demet Akalın şaştı kaldı! “Benim konserime mi getirdin?”

Ünlü popçu Demet Akalın, yaz sezonunda Bodrum, Çeşme gibi tatil yerlerinde sahne almaya devam ediyor. Önceki gün Bodrum’da bir gece kulübün sahnesinde olan Akalın, eski ve yeni şarkılarıyla kendisini dinlemeye gelenlere keyifli bir gece geçirtti.

Sahneye rengarenk pullu elbisesi ve güneş gözlüğü ile çıkan ünlü popçu, şarkı aralarda hayranları ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Balayı için Bodrum’da olan yeni evli bir çiftin kendisini dinlemeye geldiğini öğrenen Akalın, damata “Allah cezanı verecek, alem sana gülecek. Karını balayında Pasha’ya, Demet Akalın konserine mi getirdin. Gözün çıkmasın, insan Jeniffer Lopez’e falan götürür. Canım benim mutluluklar” sözleriyle takıldı.

Çifte ikramlar da yollayan ünlü şarkıcı, hesaplarını da kendisi ödedi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu