Demet Akalın-Özlem Şahin krizi!

Demet Akalın ve yakın arkadaşı Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'in arasında patlak veren saat krizi sosyal medyada büyüdü...

Takip Et:

Magazin dünyasında bir sıkı dostluk daha bitiyor. Yıllardır küslükleri gündeme gelen Demet Akalın, bu kez meslektaşı ve dostu Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’le ipleri kopardı. İkili arasında dün patlak veren saat krizi, sosyal medyaya yansıdı. Akalın ve Şahin, Instagram’da birbirlerine verdikleri cevaplarla kavgayı büyüttü.

Demet Akalın ve Özlem Ada Şahin kavgası ünlü popçunun yakın arkadaşı Berkay’ın eşine doğum hediyesi olarak aldığı pahalı saatle başladı. İddiaya göre; Berkay, eşine hediye edilen saati satmak istedi. Bu durumdan haberi olan Demet Akalın ise hediyesinin satılmak istendiğini duyunca çıldırdı. Dün bu iddia magazin gündemi ve sosyal medyayı meşgul ederken Özlem Ada Şahin’den bir açıklama geldi.

BİRBİRLERİNİ YALANLADILAR

Çıkan haberleri yalanlayan Özlem Ada Şahin, saatin bileğine büyük olduğunu ve bunu Ünlü popçuya ilettiğini söyledi. Şahin’in açıklamasını gören Demet Akalın tamamen çileden çıktı. Mesajlaşmak yerine sosyal medyadan Özlem Hanım’a yanıt veren Demet Akalın kavganın fitilini ateşledi. Özlem Ada Şahin’in sözlerini yalanlayan Demet Akalın, Şahin’in kendisiyle konuşmadığını iddia etti. Genç kadın, sosyal medyadan kavga etmek istemediğini söyleyip, Demet Akalın’a abla diyerek hitap etmeye devam etti. Karşılıklı yorumlaştıkça daha da sinirlenen Demet Akalın, haberler çıktıktan sonra Berkay ve Özlem Ada Şahin’in kendisini arayarak dedikoduları yalanlamasını istediklerini söyledi. Şahin, bir kez daha abla dediği Demet Akalın’ın iddiasının doğru olmadığını ifade ederek saatin 3 aydır mağazada olduğunu ve almadıklarını belirtti.