Demet Akalın Harbiye’de sınıfta kaldı! “Rüküş ve kilolu!”

Demet Akalın, önceki gün harbiye Açıkhava sahnesindeydi. Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafetler giyen Akalın, sosyal medyada rüküş ve kilolu bulundu...

Ünlü popçu Demet Akalın, günler öncesinden hazırlık yapmaya başladığı Harbiye sahnesine dün çıktı. “Bir Demet Show” ismini verdiği konser için sahne şovları ve görseller hazırlayan popçu, sahnede eski-yeni birçok şarkısını söyledi.

Konserin başlangıcında ay şeklinde bir simgeye oturarak havadan inen Akalın, Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafetleri ile boy gösterdi. Ayrıca ünlü şarkıcı, Türkiye’de adı ile özdeşleşen dünyaca ünlü giyim markasının ürünlerini de kullandı.

Konser videolarının sosyal medyada yayınlanmasının ardından kullanıcılar Demet Akalın hakkında yorum yapmaya başladı. Birçok isim Akalın’ın tarzının rüküş olduğunu yazdı. Konser için diyet yapmaya başlayan ünlü popçu, buna rağmen kilolu yorumlarından kaçamadı. Sosyal medya kullanıcıları “Gerçekten kilo almışsın yada öteki sanatçılar çok zayıf”, “Pembe tulumu giymişsin hiç mi etrafında bir dostun yok sana yakışmadığını, kilolu olduğunu söyleyecek”, “Sen bir pilates falan yap abla” şeklinde yorumlar yazdı.