Magazin

Demet Akalın hakkında şoke eden sözler! “O haindir!”

Demet Akalın, Youtube’daki yayınlanan Acı Gerçekler programına katılarak isim vermeden 23 yıl önce önünü kesen İzmirli bir şarkıcıdan bahsetmiş ve şu açıklamalarda bulunmuştu: “Mankenlik yaparken müzik şirketi bana albüm teklif etmişti. İmza atmaya gittim, beklerken dönemin ünlü bir popçusu geldi. Beni görünce ‘Burada ne işin var?’ diye sordu.” Ben de ‘Albüm için geldim’ dedim. Suratı bir anda allak bullak oldu. Çıkıp gitti. 10 dakika sonra bir görevli odaya gelip ‘anlaşmanız iptal oldu’ dedi. Gün geldi, devran döndü. Bu kişiyle yıllar sonra uçakta karşılaştım. Havalı bir ‘merhaba’ dedim. Ne oldu, o şimdi piyasada bile yok.”

“NO NAME BİR MANKENLE KİMSE UĞRAŞMAZ”

Demet Akalın‘ın isim vermeden bahsettiği şarkıcının Pınar Aylin olduğu ortaya çıktı. İddialar karşısında sessizliğini bozan Pınar Aylin 2. Sayfa programına açıklamalar yaptı. Akalın’in iddiası hakkında konuşan Pınar Aylin şunları söyledi:

“Ben nasıl böyle bir şeyin içindeyim onun şaşkınlığını yaşıyorum. Normal şartlarda böyle bir şeyi ciddiye almayacaktım. Bu sene benim 25’inci senem, beni artık biliyor olmanız lazım. Yıllardan beri ben bir magazin figürü olmadım. Çünkü tercih etmiyorum ve sevmiyorum. Bu bana işin kolay tarafı gibi geliyor. Ben daha ziyade kaliteli işler yapmaya özen gösteriyorum. Hiçbir zaman büyük hırslar içinde olmadım. Ben negatiften beslenen bir insan olmadım. O yüzden de 6 yıldır Alaçatı’da yaşıyorum.

Nasıl böyle bir durum oluştu ve bu mesele nasıl buralara kadar geldi? Bilmiyorum. O zamanlara gittim ve kendimi düşünmeye zorladım. Demet’i ben o müzik şirketinde gördüğümü bile hatırlamıyorum. Biz o zamanlar A takımıydık. İzel, Deniz Seki, Bendeniz ve Nalan vardı. Bırakın birinin kuyusunu kazmayı, biz birbirimize vokaller yapardık. 90’lar öyle bir dönemdi. No name bir mankenle(Demet Akalın) kimsenin uğraşacak durumu yoktu.”

“DEMET AKALIN KENDİNE BAKSIN!”

Pınar Aylin‘den sonra programa telefonla katılan İzzet Yıldızhan, Demet Akalın ile olan bir anısını şu sözlerle anlattı:

“Yıllar önce Bülent Ersoy ile program yapıyorduk. Demet Akalın ben varım diye programa gelmek istemedi. Demet Akalın kendini masum göstermeye çalışmasın çünkü hiç masum değil. Kendi kendisine baksın ilk önce, kendisi de haindir. Neden bana tartışmamız sonrası kin güttü? Neden “O varsa ben yokum” dedi.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı