Magazin

Demet Akalın geri adım attı!

Son dönemde küs olduğu isimlerle tek tek barışan Demet Akalın, bir yandan da yeni polemikler çıkarmaktan geri durmuyor. Uzun yıllardır arasının açık olduğu eski dostu Alişan ve ezeli rakibi Hande Yener ile küslüğünü bitirmişti. Hatta Akalın ve Yener’in yeni bir projede yer alacağı konuşulmaya başlamıştı. “Demet Akalın ekmeğimle oynadı” diyen Aynur Aydın da önceki günlerde Demet Akalın ile buluşup yemek yemişti. Ünlü popçunun bir küslüğü daha böylelikle son bulmuştu.

Herkes Demet Akalın’ın durulduğunu düşünürken ünlü popçu yeni bir polemiğin fitilini önceki günlerde ateşledi. Bir anda Hadise’ye laf atmaya başlayan Akalın, Hadise’nin Harbiye Açıkhava’da verdiği konser sonrası sahne fotoğraflarını sosyal medyadan ‘Mekanın sahibi geldi’ notuyla paylaşmasına yanıt vermişti. Hadise’nin sevgilisi veya eşi olmadığını yalnız uyuduğunu söyleyen ünlü popçu’ya Hadise cevap vermemişti. Akalın bu kez de Hadise’nin Instagram’daki takipçi sayısının sahte olduğunu dile getirdi. Hadise’nin 10 milyon takipçisi olmadığını söyleyen Demet Akalın, ‘koca’ polemiğini de bir kez daha alevlendirdi. Hadise ise Demet Akalın’la polemiğe girmek istemeyerek, magazin muhabirlerinin Akalın ile ilgili sorularını geçiştirmeyi tercih etti.

HADİSE ŞAKAYI ANLAMAMIŞ! 

Önceki gün Nişantaşı sokaklarında yürürken objektiflere yansıyan Demet Akalın, Hadise ile ilgili yöneltilen sorulara Hadise’ye şaka yaptım diyerek yanıt verdi. Akalın’ın Hadise hakkında söylediği sözler sosyal medyada birçok eleştiri almıştı. Ünlü popçunun işi şakaya vurmasının sebebinin sosyal medyadan gelen eleştiriler olup olmadığı merak konusu oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu