Demet Akalın-Berkay kavgası alevlendi!

Sıkı dostlar Berkay ve Demet Akalın arasındaki kavga büyüyor. İki ünlü şarkıcının karşılıklı sözleri krizi bambaşka bir boyuta getirdi...

Takip Et:

Demet Akalın’ın bir dostluğu daha eski fotoğraflarda kaldı. Akalın ve Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin arasındaki kriz iki popçuyu karşı karşıya getirdi. Demet Akalın’ın Özlem Ada Şahin’e ikinci çocuğu Zeynep Mira doğduğunda hediye olarak aldığı pahalı saat ortalığı karıştırdı. İddiaya göre; Özlem Ada Şahin, Demet Akalın’ın aldığı saati satmak istedi. Şahin, bu iddiayı yalanlayarak saat bileğine olmadığı için değiştirmek istediği ve durumu Demet Akalın’a anlattığını söyledi. Ünlü popçu ise genç kadının yalan söylediğini ima etti. İkili sosyal medyada karşılıklı olarak birbirlerini yalanladı. Kimi doğru söylediği ise bir türlü anlaşılamadı.

DOSTLUK BİTİREN AÇIKLAMALAR

Son olarak krize Berkay da dahil oldu. Ilımlı konuşan Berkay’ın açıklamalarına Demet Akalın sert bir cevap vererek Berkay’ı eşinin rezil ettiğini ifade etti. Demet Akalın’ın açıklamalarıyla küplere binen Berkay, son yaptığı açıklamayla köprüleri attı. Meslektaşı ve yakın dostu Demet Akalın ile bir daha konuşmayacağını söyleyen ünlü popçu, eşi Özlem Ada Şahin’in açıklamalarının arkasında durup yalan söylemediklerini ifade etti. Demet Akalın ve eski eşi Okan Kurt, Berkay ve Özlem Ada Şahin’i Instagram’da takip etmeyi bıraktı. Berkay ve eşi de aynı şekilde karşılık verdi.

Magazin gündemini günlerdir meşgul eden kavga sosyal medyada da gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları Demet Akalın’ın sürekli olarak dostlarıyla küsüp barıştığını yazdı. Uzun yıllardır küs olduğu ezeli rakibi Hande Yener’le ve 6 yıldır küs olduğu Alişan’la barışan Demet Akalın’ın ilerleyen günlerde Berkay ile barışıp barışmayacağı ise şimdiden merak konusu oldu.