Ana Sayfa Magazin Defne Samyeli'ye Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya soruldu!

Defne Samyeli’ye Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya soruldu!

Defne Samyeli ile 1.5 yıllık ilişkisini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Cem Yılmaz’ın adı o dönemde de ilişkisinin bitmesine sebep olan Serenay Sarıkaya ile anılıyor. Uzun süre ilişki yaşadıklarını kabul etmeyen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, dün Atina sokaklarında yan yana yürürken görüntülenmişti.

Dün akşam konserinden çıkarken aracında görüntülenen Defne Samyeli‘ye eski aşkı Cem Yılmaz ve görüntülendiği Serenay Sarıkaya soruldu. Cem Yılmaz ile ilişkisi Serenay Sarıkaya yüzünden bittiği konuşulan Defne Samyeli konu hakkında “Şimdilik hiçbir şey söylemeyeceğim. Gerekli görürsem sonra bu konuyla ilgili konuşuruz” şeklinde konuştu. Samyeli‘nin ilerleyen günlerde bu durum hakkında ne yorum yapacağı merak konusu oldu.

Son Eklenenler

Sinan Tuzcu’yu Sen Anlat Karadeniz’den sonra tanıyabilene aşk olsun!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Sinan Tuzcu, Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mustafa karakterine yaşam verdi. 24 Ocak 2018 tarihinde başlayan ve 13 Kasım 2019’da final yaparak veda eden dizi, toplam 64 kısım olarak yayınlandı. İzleyicilerin belleğinde hem pozitif hem de negatif istikametleri ile hala taze olan Sen Anlat Karadeniz’de Mustafa karakterini galibiyetle canlandıran Sinan […]

This Is Us 5. sezon tarihi erkene alındı

20 Eylül 2016’dan beri NBC’de yayımlanan “This Is Akıl” dizisinin 5. sezon yayın tarihi erkene çekildi. Geçen ay NBC, yeni sezondaki gösterilerinin yayın tarihini duyurmuştu. Dan Fogelman tarafından idarenen “This Is Akıl” dizisinin yeni sezonu da bu gösterilerden biriydi. Geçen ay yapılan bültene göre dizi, 11 Kasım 2020 tarihinde izleyici ile buluşacaktı. Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs suratından dizi-film sektörü de büyük bir sekteye uğramıştı.

Kimse görmeden sil lütfen! Neslihan Atagül’ün taytlı tarzını görenler eleştiriyi yapıştırdı

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterine yaşam vermekte olan ünlü oyuncu Neslihan Atagül, son senelerin en noktaya değinen bayan oyuncularının başında geliyor. Dizideki Nare performansı ile de büyüleyen oyuncu, özel bir çekimde giydiği giysilerle dikkat çekti. Gençliğini ve enerjisini sergilediği pozlarıyla Based İstanbul mecmuası için nesnel karşısına geçen oyuncu, bu resimlerden […]

Nurseli İdiz’i görsem ümüğünü sıkarım

Ünlü menajer ve irtibat danışmanı Özgür Aras, Hangar TV YouTube kanalında Can Bozoklar’ın hazırlayıp sunduğu Dilimi Yakalayamadım adlı programa misafir oldu.

Çağatay Ulusoy’un yeni imajı

Oyuncu Çağatay Ulusoy doğum gününü kutladı. 30 yaşına giren Çağatay Ulusoy, Instagram’dan paylaştığı resminde bıyıklı yeni imajıyla hayranlarını donakalttı.

Yaşam