Magazin

Defne Samyeli’den kafaları karıştıran yanıt!

Geçtiğimiz aylarda 1.5 yıllık ilişkilerine nokta koyan Cem Yılmaz ve Defne Samyeli, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu zamana kadar ayrılık sorularını yanıtlamayan ve basın mensuplarının karşısında gergin tavırlar sergileyen Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin bu hafta keyfi yerindeydi. Önceki günlerde Mahsun Kırmızıgül’ün yeni filmi Mucize Aşk 2’nin galasına katılan Cem Yılmaz, hayalet sevgilisi ile çok konuşulmuştu.

Defne Samyeli ise dün akşam Bebek’teydi. Keyifli halleri ile dikkat çeken ünlü isim, “Cem Yılmaz’ın ‘Mucize 2: Aşk’ filminin galasındaki hayali sevgilisi siz misiniz?” sorularına “Niye soruyorsunuz?” diyerek kaçamak bir cevap verdi. Samyeli, muhabirlerin barışma sorularını da “Sağ olun ama bunlar ayıp şeyler, hoş değil” diyerek yanıtsız bıraktı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu