Defne Samyeli’den evliliğe yeşil ışık!

Necip Memilli ve Didem Dayıcıoğlu'nun dün gerçekleşen düğününe katılan Defne Samyeli, törenden sonra magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı...

Takip Et:

Cem Yılmaz ile 1.5 yıllık ilişkisini bitirdikten sonra ayrılık haberleri karşısında gazetecilere karşı agresif tavırları ile dikkat çeken Defne Samyeli, uzun süreden sonra kural bozdu. Necip Memilli ve Didem Dayıcıoğlu’nun düğünü çıkışı görüntülenen Defne Samyeli, muhabirlerin kendisine yöneltilen soruları tek tek yanıtladı.

“Arkadaşlarınız evleniyor. Sizin evliliğe bakış açınız nasıl?” sorusuna, “Evlilik güzel bir müessese. Çok doğru ve iyi bir şey olduğunu düşünüyorum. Ben çok küçük yaşta evlendim, boyumdan büyük çocuklarım var. Ne kadar güzel, bir daha hayatımda evlilik olabilir, neden olmasın? Her türlü açığım bu konuya.” yanıtını veren Samyeli, evliliğe yeşil ışık yaktı.

“Onay vermediğiniz birisi kızlarınızın hayatlarında olabilir mi?” sorusu yöneltilen ünlü sunucu, “Herkes seçimleriyle var hayatta. Doğrular, yanlışlar yapıp yollarını bulacaklar. Biz de hayatımızda bir dolu doğru, yanlış yapıyoruz. Hayatta onay verme mekanizmasının çok önemli olmadığına inanıyorum. Kendilerine zarar verecek bir durumun içinde olmadıkları müddetçe anne olarak her kararlarında yanlarında olurum” şeklinde konuştu.

Annesinin yeni şarkısını nasıl bulduğu sorulan Deren Talu, “İlk dinlediğim andan beri çok beğendim” karşılığını verirken, şarkıcılığı düşünmediğini açıkladı.