Defne Samyeli, sahne ücretine zam yaptı!

Spikerliği bıraktıktan sonra şarkıcılığa soyunan Defne Samyeli, sahne ücretini arttırdı. Ünlü ismin düğünlerde sahneye çıkmak için 150 bin lira istediği öne sürüldü...

Takip Et:

Geçtiğimiz haftalarda sahne alacağı mekanda afiş krizi çıkardığı haberleri ile gündeme gelen Defne Samyeli, fotoğrafının toplu afişte Cenk Eren, Deniz Seki, Yaşar ve Ayta Sözeri ile birlikte yer almasını istememişti. Mekanın işletmecilerine baskı yapan Samyeli, tek olduğu yeni bir afiş yaptırmıştı. Birbirinden ünlü sanatçıların menajerliğini yapan Özgür Aras ise bu krizin perde arkasını “O afişe Cem Yılmaz fotoğrafı koyamadıkları için. Defne Samyeli’yi dinlemeye mekana gidenler Cem Yılmaz özel şov izliyor. Sadece Cem Yılmaz gösterisine gitmek yerine bir taşla iki kuş vuruyorlar. Bir alana bir bedava yani. Açık hava, müzik var, içki var, şarkı söyleyen biri var, bir de Cem Yılmaz. O billboard mekan tarafından Cem Yılmaz’a yapılan bir kıyak, Defne Samyeli’ye değil.” sözleriyle anlatmıştı.

150 BİN LİRA İSTİYOR

Cem Yılmaz ile ilişki yaşamaya başladıktan sonra bir hayli popüler hale gelen Defne Samyellli’nin ilişki sonrası sahne ücretine zam yaptığı biliniyordu. Samyeli, son dönemde yeniden uçuk fiyatlar istemeye başladı. Şarkıcı, düğün organizasyonlarında sahne almak için 150 bin lira istiyor.