Magazin

Defne Samyeli krizinin perde arkası!

Haber spikerliğini bıraktıktan sonra sahnelere adım atan Defne Samyeli, bugün herkesi şaşırtan bir haberle magazin gündemine geldi. İddiaya göre; Samyeli, Alaçatı’da bir mekanda vereceği konser öncesi, Yaşar, Deniz Seki, Cenk Eren ve Ayta Sözeri ile aynı afişte yer almak istemedi. Bunun üzerine mekanın işletmecileri Samyeli’nin yalnız olduğu bir başka afiş hazırlattı.

“O BİLLBOARD CEM YILMAZ’A YAPILAN BİR KIYAK, DEFNE SAMYELİ’YE DEĞİL!”

Ünlü menajer Özgür Aras, Defne Samyeli’nin çıkardığı iddia edilen kriz sonrası olayın detaylarını anlattı. Aras, “O afişe Cem Yılmaz fotoğrafı koyamadıkları için. Defne Samyeli’yi dinlemeye mekana gidenler Cem Yılmaz özel şov izliyor. Sadece Cem Yılmaz gösterisine gitmek yerine bir taşla iki kuş vuruyorlar. Bir alana bir bedava yani. Açık hava, müzik var, içki var, şarkı söyleyen biri var, bir de Cem Yılmaz. O billboard mekan tarafından Cem Yılmaz’a yapılan bir kıyak, Defne Samyeli’ye değil.” sözleriyle Samyeli’nin sahne aldığı mekanları kendisinin değil sevgilisi Cem Yılmaz’ın doldurduğunu ima etti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu