Defne Samyeli kriz çıkardı!

Haber spikerliğini bırakarak şarkıcılığa soyunan Defne Samyeli'nin sahne alacağı mekanın afişlerinde Yaşar, Deniz Seki, Cenk Eren ve Ayta Sözeri ile birlikte yer almak istemeyip, yeni afiş yaptırdığı iddia edildi...

Takip Et:

Uzun yıllardır haber spikeri olarak ekranlarda yer alan Defne Samyeli, spikerliği bıraktıktan sonra hep hayali olan şarkıcılığa adım atmıştı. Çeşitli mekanlarda konser vermeye başlayan Samyeli, sahnelere iyiden iyiye ısınmıştı.

SAHNE ÜCRETİ ARTTI

Kızları Deren ve Derin’in babaları Eren Talu’dan boşandıktan sonra, geçtiğimiz yıl komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşamaya başlayan Samyeli’nin, ilişkisi ile birlikte popülaritesi de artmıştı. Adının sıkça magazin gündeminde yer alması eski sunucu yeni şarkıcı Defne Samyeli’nin sahne ücretlerine de yansımıştı.

FOTOĞRAFININ O İSİMLERLE YAN YANA OLMASINI İSTEMEDİ

Yazın bir kısmını sevgilisi Cem Yılmaz ile tatil yaparak geçiren ünlü isim, sahneleri de bırakmadı. Alaçatı’da bir mekanda sahne alacak olan Samyeli, mekanın afişinde kendi fotoğrafı ile birlikte Yaşar, Deniz Seki, Cenk Eren ve Ayta Sözeri gibi şarkıcıların da fotoğraflarını görünce kriz çıkardı. Afişte yalnız kendisinin fotoğrafının olmasını isteyen Samyeli’nin baskısı üzerine mekanın işletmecileri çareyi yeni bir afiş yaptırmakta buldu.