Defne Samyeli ayrılık iddiasını güçlendirdi!

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile ayrıldığı yönünde çıkan haberlere yanıt vermedi...

Takip Et:

1.5 yıldır birliktelik yaşayan Cem Yılmaz ve Defne Samyeli çiftinin geçtiğimiz hafta ayrıldığı öne sürülmüştü. Defne Samyeli’nin Cem Yılmaz’ın yeni projesi Karakomik Filmler’in galasına katılmaması iddiaları güçlendirdi. 2 Arada ve Kaçamak isimli iki orta metraj filmin aynı seansta izleneceği projenin galasına birçok ünlü isim katıldı. Gözler ünlü komedyenin sevgilisi Defne Samyeli’yi arasa da ne Defne Samyeli ne de kızları Deren ve Derin Talu gösterimde yoktu. Cem Yılmaz’ın eski eşi ve oğlu Kemal’in annesi Ahu Yağtu ise galada boy gösterip eski eşine destek oldu.

AYRILIK SORULARINA YANIT YOK

Defne Samyeli’nin galaya gelmeme sebebinin Ahu Yağtu olduğu düşünülse de çıkan ayrılık haberleri sonrası iki ünlü isminde sessizliklerini koruması dedikoduları alevlendirdi. Galada Defne Samyeli’nin neden olmadığı sorusuna yanıt vermeyen Cem Yılmaz, daha sonra görüntülendiği alışveriş merkezinde de konu hakkında yöneltilen soruları cevapsız bıraktı. Önceki gün Etiler’de görüntülenen Defne Samyeli de Yılmaz gibi adeta suskunluk yemini etmiş gibiydi.

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin ayrıldığı haberleri birkaç ay önce yeniden magazin gündemine gelmişti. Ünlü komedyen sosyal medya hesabından yayınladığı video ile haberi çıkaranlara “Delirmişler” demişti. Sevgilisi Defne Samyeli ile kamera karşına geçen Yılmaz’ın keyifli hali dikkat çekmişti. Bu kez ayrılık sorularını yanıtsız bırakan ikilinin tavırları kafalarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. Cem Yılmaz ve Defne Samyeli Instagram’da birbirlerini takip etmeye devam ediyor.