Magazin

Defne Samyeli aldatıldığını kabul etti: Haklıymışsınız!

Defne Samyeli, eski sevgilisi Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlaması hakkında ilk kez konuştu. Samyeli, birlikte olduğu dönemde Cem Yılmaz’ın kendisini Serenay Sarıkaya ile aldattığını ima etti. Geçtiğimiz ekim ayında çıkan ihanet iddialarına ateş püsküren Samyeli, “Yeni öğrendim sürpriz oldu. Size haksızlık etmişim” dedi. Şimdi tüm gözler Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’ya çevrildi. İkiliden, konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

“SİZE HAKSIZLIK ETMİŞİM. BENİ MAZUR GÖRÜN” DİYEREK MAGAZİNCİLERDEN ÖZÜR DİLEDİ!
Samyeli, “Ekim ayında bir haber çıkmıştı. Ben de o haberi yazanlarla ilgili çok sert bir açıklama yapmıştım. Haklıymışsınız, yeni öğrendim. Demek ki, haberi işini iyi yapan magazinciler yazmış. Beni mazur görün!” dedi.

NE OLMUŞTU?
Aylar önce Defne Samyeli ile Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya yüzünden ayrıldığı, ünlü komedyenin Sarıkaya’ya hayran olduğu iddiası yayınlanmıştı. Samyeli ise, Twitter’da çok sert bir açıklama yapıp, her zaman olduğu gibi suçu magazincilere atmıştı. Şimdi ise, “Size haksızlık etmişim” diyerek magazincilerden özür diledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı