Kültür ve Sanat

Death on the Nile filminden yeni görseller yayımlandı

Yapımcı şirketi 20th Century Studios olan “Death on the Nile” filminden yeni görseller yayımlandı. Death on the Nile filminin rejisör koltuğunda; daha evvel Hamlet, Harry Potter, Dunkirk, Thor gibi yapımlarda yer almış Kenneth Branagh oturuyor.

Nil'de Ölüm – Death on the Nile izle 2020 | Türkçe Dublaj Online Film izle

Aynı zamanda filmin başrolü olan Kenneth Branagh dışında oyuncu kadrosunda; Gal Gadot Wonder Woman, Emma Mackey Sex Education, Armie Hammer Call Me by Your Name, Rose Leslie Game of Thrones, Downtown Abbey ve Russell Brand gibi çok ehemmiyetli adlar bulunuyor.

Gerilim, dram ve kabahat cinsindeki film, hakikatinde Kenneth Branagh tarafından idarenen sır cinsinde olan ve Agatha Christie’nin 1934 tarihli aynı isimli romanından adapte edilen 2017 yapımı “Doğu Ekspresinde Cinayet” filminin devam filmi olarak çekiliyor.

Death on the Nile with Gal Gadot - Official Trailer - video dailymotion

Doğu Ekspresinde Cinayet filmi 1930’lu senelerde geçiyordu ve İstanbul ve Paris arasında sefer yapan ünlü Şark Ekspresi’nde bir cinayet işlenmesini anlatıyordu.
Ancak bu yolculuk, Linnet’in acımasızca öldürülmesiyle son tespit eder. Bu vahim vefat, gemide bulunan dedektif Hercule Poirot’un da tatilini sona erdirir. Geminin kaptanı tarafından soruşturma yapmakla görevlendirilen Poirot, cinayetin sırrını çözmek için mücadeleler. Uçsuz bucaksız çöllerde ve şatafatlı Giza piramitlerinin manzarasında geçen bu filmde karışık bir polisiye izleyeceğiz.

16 Ekim tarihinde vizyona girecek olan film ile alakalı yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu