David Harbour, Stranger Things 4. sezonu hakkında konuştu

Takip Et:
David Harbour, Stranger Things 4. sezonu hakkında konuştu
David Harbour, Stranger Things 4. sezonu hakkında konuştu

Stranger Things, ilk olarak 15 Temmuz 2016 senesinde, Netflix üzerinden izleyiciye sunulmuştu. Büyük bir zafer yakalayan dizi, 2019 senesinin Temmuz ayında yayımlanan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırmış ve ilk üç günde 40 milyon izlenmeye erişmişti.

Dizinin 4. sezon çekimleri ise tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs suratından ertelenmişti. Şayet bir aksaklık çıkmazsa da birkaç gün içinde yeni sezon çekimlerine başlanacak.

stranger things

Hooper’ın karakteri, Stranger Things hakkında konuştu

Geçtiğimiz aylarda, 4.
“Rusya’dan sevgilerle…” başlığı ile paylaşılan 50 saniyelik bu tanıtım videosunda, 3. sezonun sonunda can verdiği düşünülen Şef Hopper’ın, Rusya’da bir tren yolu inşaatında çalıştığını bakmıştık.

Hooper karakterine can veren David Harbour yeni sezon ile alakalı şu ifadeleri kullandı:

“Duffer Kardeşler ile çok yakınım ve hikâyenin nereye gittiğini öğreniyorum. En başından beri öğreniyordum.
Stranger Things açısından, dönüp birinci sezona baktığınızda, çok daha ileride yaşanacaklarla irtibatlı çoğu zaman şey bakabilirsiniz.

Onlarla ilk sezondan beri bu müzakereleri yaptım. Gandalf’ın dirilişi fikrine her zaman alaka duyduk. Balrog ile kavga eten ve ardından Beyaz Gandalf olan Gri Gandalf. Bu, karakterin dirilişi görüşü. Ve mitolojik olarak Hopper bir anlamda değişmek zorunda kaldı. Demek istediğim, onun gittiği yoldan gidemezdiniz. Bir biçimde dirilmesi gerekiyor.
Bu surattan bundan sonra çok değişik bir adam bakacağız. Aynı adam ama değişik bir damarda. Bunu oynayabilmek çok hoş bir şey.”

Bu açıklamaya ve dizinin yaratıcılarının daha önceki görüşmelerine göre dizi, oldukça değişik bir sezonla geri dönecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.