Danla Bilic’ten Tepki Toplayan Parti

Takip Et:
Danla Bilic’ten Tepki Toplayan Parti
Danla Bilic’ten Tepki Toplayan Parti

Youtube’da yayınladığı makyaj videoları ile ünlenen sosyal medya fenomeni Danla Bilic’ten tepki toplayan parti. Danla Bilic doğum günün sosyal mesafesiz kutladı. Takipçilerinden büyük tepki aldı. Ayrıntılar haberimizde…

Danla Bilic Kimdir?

Sosyal Mesafesiz Parti

Sosyal medya fenomeni olan Danla Bilic 26 yaşına girdi. Danla Bilic’ten tepki toplayan parti. Doğum gününü dostlarıyla kutlayan Danla Bilic’in sosyal mesafe kaidelerine uymadığı partisi bir çok bireyin tepkisini aldı.

Kendisine doğum günü armağanı olarak aldığı 100.000 TL değerindeki çantayı takipçileriyle paylaşan sosyal medya fenomenini takipçileri yorum yağmurunu yakaladı.

Cemal Can Ile Nisa Bölükbaşı’nın Görüşmemesinin Nedeni Danla Biliç Mi?

Sürüklediği makyaj videoları ile ünlenen Danla Bilic’in instagramda 5.7 milyon takipçisi bulunuyor.
4 kere operasyon olan Danla Bilic sosyal medyada paylaşılan kendisinin estetik evveli sonrası resimleri ile alakalı şu yorumda bulunmuştu;

Mide dahil yalnızca dört kere operasyon oldum. İnsanlar ‘Evveli-sonrası’ resimlerimi yayınladığında hiç üzülmüyorum. Aksine ‘Ne kadar doğru bir şey yapmışım!’ diyorum.

Danla Bilic: “Beni Salın”

Survivor müsabakacısı Cemal Cansever ile yakın dost olan Danla Bilic, Survivor şampiyonu Cemal Cansever’in Nisa Bölükbaşı ile görüşmemesinin nedeni olarak bakılıyordu.
Beni bir salın” sözleri ile cevap verdi.

 

 

.