Danla Bilic’in Doğum Günü Hediyesi Dudak Uçuklattı

Takip Et:
Danla Bilic’in Doğum Günü Hediyesi Dudak Uçuklattı
Danla Bilic’in Doğum Günü Hediyesi Dudak Uçuklattı

Sosyal medyanın fenomen adlarından olan Danla Bilic son günlerde tarzına bir miras yatırıyor. Giydiği elbiselerle gündeme damgasını bir yere çarpan fenomen bu kere de doğum günü armağanıyla gündemi salladı. Kendisini şımartmak için armağan alan Danla Bilic’in doğum günü armağanı dudak uçuklattı. Danla Bilic doğum gününde kendine ne aldı? İşte Danla Bilic’in doğum günü armağanı;

Danla Bilic’in Cevabı Vaka Oldu

Daha evvel evlenip dağıldıkları haberleriyle gündeme bomba gibi düşen Cemal Can ve Danla Bilic geçtiğimiz ay beraber nesnel karşısına geçti.
İkilinin kostüm tercihleri ve verdikleri pozlar çok sevildi.

Danla Biliç Hoşlaşmak İçin Neler Yaptığını Anlattı!

“Beni Salın”

Danla Bilic Survivor’da aralarından su sızmayan Cemal Can Canbeğenen ile Nisa Bölükbaşı’nın müsabaka sonrası aralarına giren kara kedi olarak gösterilmişti. Sosyal medyada bu mevzu hakkında aralıksız tenkit alan fenomen geçtiğimiz hafta başkaldırı etti. Yapılan yorumlar karşısında soğukkanlı kalamayan Danla Bilic,  Canbeğenen ile Bölükbaşı’nın dostluğunu bozduğu iddialarına Twitter hesabından, “Survivor bitti ve ben Survivor müsabakacısı değilim.
YouTube’da sürüklediği makyaj videolarıyla tanınan ve sosyal medya paylaşımlarıyla ehemmiyetli bir kazanç elde eden Danla Bilic, dün 26 yaşına bastı. Danla Bilic, doğum günü armağanı olarak kendine 104 bin TL’ye mavi renkli Hermes Birkin çanta aldı. Çantasını 5.7 milyon bireyin takip ettiği Instagram hesabından paylaşınca tepkileri üzerine topladı.

Danla Bilic Kimdir?

Danla Bilic ÇantasıDanla Bilic Çantası.