Magazin

Danla Bilic hem Amerika’yı hem de sosyal medyayı birbirine kattı!

İlk olarak ünlü futbolcuların kendisine attığı mesajlarla sosyal medyada ünlenen Danla Bilic, daha sonra YouTube’ta çektiği makyaj videoları ile ününe ün katmaya başlamıştı. Farklı tarzı ve sürekli bir olayla anılması sebebiyle adından söz ettiren Danla, önceki günlerde Amerika’ya gitti. New York’ta arkadaş grubuyla bir restorana yemek yemeye giden ünlü fenomen, yan masalarında yıldız model Kendall Jenner’ı görünce telefona sarıldı. Jenner’ın videolarını çekmeye başlayan Danla’yı güzel model fark etti. Güvenlik görevlilerine ünlü fenomeni şikayet eden Kendall Jenner’ın şikayeti sonra mekanda bir süre telefonların masanın üstüne çıkarılması yasaklandı.

“CARDİ B.’NİN KUZENİ YANIMDA”


Yemek yedikten sonra restorandan ayrılan Danla Bilic ve arkadaşları bu sefer sokakta duran bir kadınla dalga geçmeye başladı. O anları videoya çektiren Danla, kadını dünyaca ünlü yıldız Cardi B.’ye benzeterek kahkahalar attı. “Cardi B.’nin kuzeni yanımda” diyen Danla’nın bu videoyu Instagram hesabından yayınlamasının ardından ise sosyal medyada kıyamet koptu.

ESKİ FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTILAR

Danla Bilic’in kadının kilosu ile dalga geçtiğini düşünen sosyal medya kullanıcıları ünlü fenomenin mide küçültme ameliyatı olmadan önceki kilolu hallerini paylaşmaya başladı. Kullanıcılar, Danla’yı ağır sözlerle eleştirdi.

“KİLOSUYLA DALGA GEÇMEDİM”

Bilic ise kendini savunarak bahsi geçen videoda kadının kilosuyla dalga geçmediğini, siyahi kadının gerçekten Cardi B.’ye benzediğini ifade etti. Danla, videoda Kendall Jenner olayına atıfta bulunduğunu da söyledi.

Danla Bilic’in eski hali:

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu