Magazin

Danla Bilic estetik yaptırdıktan sonra ilk kez görüntülendi!

YouTube’da yayınladığı makyaj videolarıyla tanınan Danla Bilic, ünlü olmaya başladıktan sonra ilk önce mide küçültme ameliyatı olarak fazla kilolarından kurtulmuş daha sonra bir dizi estetik ameliyat olarak bambaşka bir görüntüye kavuşmuştu. Geçtiğimiz günlerde göz çevresinden ameliyat olan Danla, önceki gün AVM’den çıkarken görüntülendi.

Daha önce de gözünden estetik olmayı istediğini söyleyen Danla Bilic, ameliyat sonrası şunları söyledi:

“İki hafta önce Tokyo’ya gittim. Çok sevdim Japonları. Geldikten sonra da gözümden estetik ameliyatı oldum. Daha çok yeni olduğu için şu an hiç iyi görünmüyorum. Ama kendimi daha iyi hissetmek için böyle bir şey yaptım. Çok istediğim bir şeydi.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu