Damla Ersubaşı ve eşi Mustafa Can Keser ayrılıyor mu?

Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı ve 4 yıllık eşi Mustafa Can Keser'in sosyal medyada birbirlerinin takip etmeyi bırakması ayrılık dedikodusunu çıkardı...

Takip Et:

Çocuk yaşlarda yer aldığı Sihirli Annem dizisi ile tanınan Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile dünyaevine girmişti. 2017 yılında kızları Zehra’yı kucaklarına alan çift, geçtiğimiz yıl ise Zeynep Nisa‘nın doğumu ile ikinci çocuk heyecanını yaşadı. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Ersubaşı, mutlu aile pozlarını sık sık takipçilerinin beğenisine sunuyordu. Ancak çift arasında şaşırtıcı bir gelişme yaşandı. İkili, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıktı. Çiftin birlikte yer aldıkları fotoğrafları da silmesi “Ayrıldılar mı?” sorusunu akıllara getirdi. Konuyla ilgili çiftten bir açıklama gelmedi.

27 yaşındaki oyuncu, ikinci kez anne olmaya hazırlandığı günlerde ihanet iddialarıyla gündeme gelmişti. Ardından konu hakkında bir açıklama Damla Ersubaşı, “Kendisi açıklama yaptı. Konuşacak pek bir şey yok. Arada ben sinirlenince takipten çıkarım” diyerek barıştıklarını söylemişti.