Damla Ersubaşı ikinci kez anne olacak!

Yıllar önce Sihirli Annem dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteri hayatımızı giren oyuncu Damla Ersubaşı, ikinci kez anne olmak için gün sayıyor...

2003 yılında yayınlanmaya başlayan Sihirli Annem dizisinin Tuğçe’si Damla Ersubaşı, 3 yıl önce Mustafa Can Keser ile nikah masasına oturmuştu. 2 yaşında Zehra isminde bir kızı olan Ersubaşı, ikinci bebeğine hamile. 5 aylık hamile olan oyuncu, bir kız bebek daha dünyaya getirecek. Hamileliği hakkında sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Damla, “Eminim benim dışımda herkes çok sevmiştir hamilelik sürecini… Sorun ya bende ya sizde, artık orasını bilemem ama keşke hemencik geçiverse şu 9 ay!” yazdı.

“4 AY ÇABUK GEÇSİN!”

Ersubaşı, yazdıklarına bir de ekleme yaptı: “Not: Canım kızım beni ablandan daha çok yorduğun için ve daha çok halsiz bıraktığın için sana teşekkürü bir borç bilir ve bu 4 ayın çabucak geçmesini temenni ederim”

Geçtiğimiz yıl mide küçültme ameliyatı olan Damla Ersubaşı, ameliyattan önce 90 kiloya kadar çıkmıştı. Genç kadın operasyonla midesini küçülttükten sonra 6 ayda 41 kilo verdi.