Damla Ersubaşı, ihanet iddiası hakkında konuştu!

Eşi Mustafa Can Keser'in kendisini aldattığı haberleri ile gündeme gelen Damla Ersubaşı, ihanet iddiaları hakkında konuştu...

Takip Et:

Çocuk yaşlarda oynadığı Sihirli Annem dizisinin Tuğçe’si Damla Ersubaşı, şu sıralar ikinci çocuğuna hamile.. Doğumuna sayılı günler kalan ünlü isim ihanet iddialarıyla gündeme geldi. Subaşı’nın ekşi Mustafa Can Keser’in ünlü oyuncuyu bir gece kulübünde aldattığı iddia edildi. Hatta Keser’in görüntüleri de ortaya çıktı. Sosyal medyada yayılan görüntüler sonrası Mustafa Can Keser, “Sahibi olduğum gece kulübünde sarhoş bir bayan müşteri bir şeyler söylemeye çalışırken görüntüm alınıp, sanki eşini aldatıyormuş gibi bir boyut verilerek tüm medya organlarına servis edilmiştir.” açıklamasında bulundu.

“SİNİRLENİNCE TAKİPTEN ÇIKARIYORUM!”

Önceki akşam Esra Balamir’in doğum günü partisine katılan Damla Ersubaşı, ihanet iddiaları hakkında ilk kez konuştu. “Mustafa gerekli açıklamayı yaptı. O yüzden benim de çok bir şey söylememe gerek yok. Şuan için her şey normal. Bebek iyi, içeride bayağı eğlendi.” diyen Ersubaşı, eşini sosyal medyadan takip etmeyi bırakması hakkında şunları söyledi: “Ben arada sinirlenince takipten çıkarıyorum, siliyorum falan. Alıştı o.”