Magazin

Damla Ersubaşı eski eşiyle neden buluştu? Yanlarında kim vardı?

Bir dönem Sihirli Annem dizisinde oynadığı Tuğçe karakteri ile tanınan Damla Ersubaşı geçtiğimiz aylarda iki çocuğunun babası Mustafa Can Keser ile yollarını ayırmıştı. Çift, boşanmanın ardından ilk kez görüntülendi.

Damla Ersubaşı’dan İhanet İddialarına Yanıt

Damla Ersubaşı 2016 yılında hayatını i Mustafa Can Keser ile birleştirmiş ve eşinin kendisine ihanet ettiğini haberlerinin ardından şu açıklamayı yapmıştı;

“Haberler doğru fotoğraflardaki kişi eşim. Şu an bir şekilde devam edeceğiz çünkü aciliyetim  kızım. Zaten doğuma da birkaç hafta kaldığı için çok fazla konuşmak istemiyorum. Eşimle konuştum ama ‘Ben değilim’ dedi. Ama aşikar her şey size gelen fotoğrafın aynısı bana da geldi.”

Damla Ersubaşı Yeni Projesi Hakkında Konuştu!

İş insanı Mustafa Can Keser ise ihanet iddialarını reddetmiş ve şu şekilde cevap vermişti;

“Bugün hakkımda çıkan “eşini aldattı” haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Konu ile ilgili tarafıma yapılan bu ahlaksız durumdan dolayı tüm yasal haklarımı kullanacağım.. Kamuoyuna duyurudur.”

damla-ersubasi

Eşim ile Aynı Evde Kalıyoruz

Damla Ersubaşı ihanet haberlerinin ardından katıldığı bir magazin programında; “Biraz sorunlar yaşadık. Karantinanın da etkisi var. Eşim ile aynı evde kalıyoruz. Tartışma nedenimiz ihanet değil. Bu süreçte her şey insanın gözüne batıyor. Birlikte çok fazla yan yana bulunmamak daha iyi. Ben eşim tarafından hiçbir zaman aldatılmadım. Evet, birlikte çözmemiz gereken sorunlarımız var ama ‘Boşandık’ diye bir şey söz konusu değil.” açıklamasını yapmıştı.

Damla Ersubaşı tüm bu yaşananların ardından, geçtiğimiz günlerde eski eşi ile görüntülendi. Bir mekan çıkışı görüntülenen çifte Esra Balamir eşlik etti. Soruları yanıtsız bırakan çiftin barışıp barışmadığı ise merak konusu oldu. İkili, eylül ayında boşanmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu