Damla Ersubaşı, eleştirilere kulak asmadı!

Sihirli Annem'in Tuğçe'si Damla Ersubaşı ve eşi Mustafa Can Keser, önceki gün bir alışveriş merkezindeydi. Ersubaşı, karşılaştıkları gazetecilerin sorularını yanıtladı...

Takip Et:

Damla Ersubaşı, eşinin paylaştığı ve sosyal medyada olay olan Sevdiğim İkinci Kadınsın Sen şiiri hakkında konuştu. Ersubaşı, “Ben çok beğendim, gerisi mühim değil.” dedi.  Objektiflere eşi Mustafa Can Keser’le el ele poz veren Damla Ersubaşı, “Kızımızı kucağımıza alalı 2 ay oldu. Doğumdan sonra ilk defa dışarıya çıkabildik” şeklinde konuştu.

NE OLMUŞTU!

Sihirli Annem‘in çocuk oyuncularından Damla Ersubaşı, büyüdü ve adeta bir magazin figürü haline geldi. 386 bin takipçili Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile dünyaevine girmişti. 2017 yılında kızları Zehra’yı kucaklarına alan çift, geçtiğimiz aylarda ise Zeynep Nisa‘nın doğumu ile ikinci çocuk heyecanını yaşadı.

Damla Ersubaşı, ikinci kızına hamile olduğu dönemde ihanet haberleri ile uzun süre gündemde kalmış ve eşinin arkasında durmuştu. Damla Ersubaşı‘nın birkaç ay önce magazin manşetlerinden düşmeyen eşi Mustafa Can Keser, önceki günlerde Ersubaşı ile olan fotoğrafını Ceyhun Yılmaz‘ın Sevdiğim İkinci Kadınsın Sen şiiriyle paylaşınca bir kez daha sosyal medyanın gündemine geldi. Keser, annesi ve eşi arasında kıyaslama yapmakla suçlandı.