Damla Colbay “Yapay Kana Bile Bakamıyorum”

Takip Et:
Damla Colbay “Yapay Kana Bile Bakamıyorum”
Damla Colbay “Yapay Kana Bile Bakamıyorum”

İçerde dizisinde canlandırdığı Eylem karakteri ile ünlenen Damla Colbay bir mecmua çekimi için nesneller karşısına geçti. Şu gizemeler Hekimoğlu dizisinde canlandırdığı hekim Zeynep karakteri ile ekranlarda baktığımız Colbay ” Suni kana dahi güç bakıyorum” dedi. Görüşmenin devamı haberimizde..

Damla Colbay Kimdir?

Yeni Kumpas Daha Öncekisine Mukayeseyle Fertsellikten Uzak

Pandemi dönemi ile herkesin yaşamının birden değiştiği açıklayan oyuncu “Kendi adıma, bu kumpası daha öncekisinden daha çok beğendim diyebilirim.
İnsanları birlik olmaya itiyor. Herkes hem kendi sıhhatini hem de karşısındakinin sıhhatini düşünmek gidişatında. Bu da yaşamlarımıza ekstra itina ve birlik şuuru katıyor. Kısacası kadehin dolu tarafını bakmayı tercih ediyorum” dedi.

Hekimoğlu dizisinde Hekim Zeynep’i canlandıran Damla Colbay kendisine sorulan “Hekimi oynamak güç mü?” sualine;

“Bu suale dizinin ilk kısımlarında yanıt veriyor olsam “Evet, çok güç” tasam.
Bazen öyle bir terimle karşılaşıyorum ki ilk bakışta bırak ezberlemeyi, okumak dahi muhtemel dokunulmuş gibi kazançken, bir de bakmışım usumda kalmış” diyerek cevap verdi.

Hekimoğlu Dizisi Hem Ekranda Hemde Sosyal Medyada Dorukta!

Suni Kana Dahi Bakamıyorum

Damla Colbay kendisine sorulan “Oyuncu olmasaydınız hekim olmak ister miydiniz?” sualine;

“Ben suni kana dahi çeper güç bakan biri olarak, hiç istemezdim.
Ben hastalarla ve yakınlarıyla empati yapmadan edemezdim. En sonunda yeisten kendim hastalanırdım herhalde” dedi.

İlkokuldan liseye kadar lisanslı atletizm sporcusu olan ve bir çok madalya sahibi olan Colbay “Benim evimin bütün ardında tartan pisti olan bir koşu parkuru var. Bazen koşuyorum, bazen de uzun yürüyüşler yapıyorum. Her adımda zekâm daha da sakinliyor. O surattan koşmak benim için vücutsal getirilerinin yanında, ruhsal olarak da çok ehemmiyetli” dedi.

Pandemi döneminde evde kaldığı vakitte kilo verdiğini açıklayan oyuncu “Evde yemek yapmayı çok da beceremiyorum, hep dışarıdan sipariş veriyordum.

 

 

.