Damat Bayıldı’da beklenen oldu!

Yeni sezonda Damat Bayıldı isimli bir programa başlayan Onur Büyüktopçu, programın yayından kaldırılacağını duyurdu...

Takip Et:

Bilindiği üzere her akşam farklı farklı kanallarda birçok dizi yer alıyor. Büyük bütçeli yapımların hepsi reyting listelerinde en yüksek noktada olmak için kıyasıya bir rekabet içinde. Diziler arasındaki bu rekabet gündüz kuşağı programları arasında da yaşanıyor. Televizyon kanalları sürekli olarak farklı programlara fırsat veriyor ya da yayından kaldırıyor. Reyting savaşlarının son kurbanı Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Damat bayıldı programı oldu.

Geçtiğimiz yıllarda TV 8’de yayınlanan Yemekteyiz isimli programda sunuculuk görevini üstlenen Onur Büyüktopçu, reytinglerde başarı elde etmesine rağmen programdan ve kanaldan ayrılmıştı. Ünlü sunucunun yerine Seda Sayan gelmişti. Böylelikle Sayan, TV 8’de hem O Ses Türkiye hem de Yemekteyiz programında yer almaya başlamış oldu. O dönem Seda Sayan’ın Onur Büyüktopçu’nun ayağını kaydırarak programa sunucu olduğu iddiası ortaya atılmıştı. Yoğun bir tempoda çalışan Seda Sayan, bu program için “Acun beni kandırdı” açıklamasında bulunmuştu.

ONUR BÜYÜKTOPÇU AÇIKLADI

Yemekteyiz programından sonra Show TV’ye transfer olan ve bambaşka bir formatla izleyicinin karşısına çıkan Onur Büyüktopçu’nun programı ekranlara veda ediyor. Damat Bayıldı isimli program reytinglerde istenileni vermeyince bu karar alındı. Yayınladığı saatlerdeki rakiplerinin gerisinde kalan Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Damat Bayıldı’ya kanal yönetimi birkaç hafta önce son bir şans vermişti. Programın gidişatını ve reytingleri takip eden yönetim, reytinglerde bir yükselme görmeyince kararını netleştirdi. Ünlü sunucu, ekranlara veda ettiğini sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla açıkladı.