Damat adayı Uğur Doğan’ın intiharında dikkat çeken detay!

Zuhal Topal'la izdivaç programına katılarak adını geniş kitlelere duyuran Uğur Doğab, önceki gün evinde intihar etmiş ve tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. İntihar etmeden önce sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Doğan'ın evinde yapılan aramada içtiği iddia edilen kimyasal madde bulunamadı...

Takip Et:

Zuhal Topal’ın sunduğu İzdivaç programına katılan 25 yaşındaki Uğur Doğan, damat adayı olarak tanınmıştı. Programda bir süre bulunan Doğan, izdivaç programlarının kaldırılmasından sonra ekranlarla ilişkisi kesti.

“BANA AYRILAN SÜRENİN SONUNA GELDİK”

Programın getirdiği şöhret ile sosyal medyada binlerce kişi tarafından takip edilen ünlü damat adayı, önceki gün çektiği bir video ile “Bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Hoşça kalın” açıklamasında bulunarak intihar etmişti. Büyük yankı uyandıran olay sonrası İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden bir açıklama geldi. Uğur Doğan’ın yaşamını yitirdiğini doğrulayan İstanbul Emniyeti soruşturma kapsamında şu ifadeleri kullandı:

KİMYASAL MADDE BULUNAMADI

“13.08.2019 günü saat 18.30 sıralarında Uğur Doğan isimli şahıs ne olduğu bilinmeyen madde içmek suretiyle intihara teşebbüs ile hastane acil servisine 112 ambulans ile getirilmiş ve yaklaşık 1 saat sonra eks olmuştur. Hastane morgunda ölü muayenesi yaptırılmış, şahsın ailesi ile birlikte kaldığı ikametinde yapılan incelemede sağlığa etki edecek kimyasal madde bulunamamıştır. Maktulün cenazesi otopsi için adli tıbba kaldırılmıştır”