Çukur’un oyuncusu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a gidiyor

Takip Et:
Çukur dizisinde tüm dengeler alt üst oldu!
Çukur dizisinde tüm dengeler alt üst oldu!

Magazinn /Ayrıntı – Sezonun açılmasıyla beraber bir evvelki sezondan gelen dizilerle beraber yeni diziler de birer birer yayına girdi. Devam eden dizilere yeni sezonda alakayı çoğaldırmak için öyküye muhtelif eklemeler yapılmakta. Kıyasıya bir yarışın yaşandığı ekranda sürpriz adlar, yeni öyküler ve karakterler dizilere geliyor.

Show TV’nin Çukur dizisi de bu sezon yaptığı transferlerle göz doldurdu. 4. sezonuyla ekranda olan diziye olan alakayı çoğaldırmak için Barış Arduç, İrem Sak, Mustafa Avkıran gibi oyuncular kadroya dahil olurken, karakterleriyle de diziye değişik bir renk katmaktalar.
Çukur dizisinde Reşit karakterini oynayan Muhammed Cangören, bir dönem dizide yer almış, sonrasında çıkmıştı. Ancak bu sezon başında karakter yine diziye dahil oldu.

Fakat Reşit karakterinin yine diziden çıkacağı bilindi. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter hesabından verdiği kulis bilgisine göre kısa bir müddet evvel Çukur dizisine yine dönen Muhammed Cangören’in devamlı gelmediği ve davetli oyuncu olarak yer alacağı ortaya çıktı.
Cangören, Kurtlar Vadisi dizisinde de rol almış akılda bir ad.

.