Medya

Çukur’da Arık Böke öldü! Barış Arduç’a özlem, Yamaç’ın da büyük bir derdi var

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni kısım tanıtımı yayınlandı. Yamaç’a, ağabeyinin Arık’ı öldürdüğünü açıklayan Cengiz Erdenet’in ne yapacağı büyük merak uyandırıyor. Yamaç, aldığı haber karşısında şoke olurken bundan sonra Çukur’u ve ailesini nasıl gözeteceği merakla bekleniyor.

19 Ekim Pazartasi akşamı Show TV ekranında yayınlanacak olan Çukur dizisinin yeni kısmı evvelinde izleyiciler daha şimdiden Barış Arduç’u özlediklerini belirten yorumlar yapıyor.
Pek Çok Çukur dizisi hayranı Barış Arduç’un diziden erken parçaladığını düşünüyor. Yeni kısımlar ise büyük bir coşkuya sahne olacak. Erdenet ailesinin intikam sesleri Çukur’da yankılanmaya başladı dahi… İşte 4. sezon 7.kısımdan ilk görüntüler…

ÇUKUR’DA NELER OLDU?

Yamaç, Cengiz’e karşı atak yaparken yeni bir oyunun içinde olduğunu fark etti.
Cengiz, Yamaç’ın bu hıyanetine karşı tehditkar bir karşılık verdi. Yakup’u takip eden Arık Böke, onu kaçıranların Çukur olduğunu düşündü.

Bunun üzerine Çukur’a saldırmayı kafasına koyan Arık harekete geçti. Öteki tarafta iki aşiret arasında çıkan husumet Erdenetler’i ve Yamaç’ı yeni bir operasyonun içine soktu. Server, Cengiz Erdenet’ten destek isterken İskandar ise Reşit Feyzullah’ın kapısını çaldı. Erdenetler, İskandar’ı öldürmek isterken Reşit tarafından sert bir ihtarla karşılaşan Yamaç bu infaza mani olmaya çalıştı.

Arık ve Yamaç, Cengiz Erdenet’in emriyle İskandar’ı aramak için harekete geçti.
Yamaç ve Arık’ın operasyon anlarında coşku doruğa erişirken ikili arasındaki gerilim bir anda büyük bir tartışmaya dönüştü. Arık’ın adamları, Çukur’a ansızın saldırınca Cumali delirdi. Arık Böke ve Cumali’nin kapıştığı final anları solukları keserken Cumali’nin Arık’ı bir yerinizi incitmesi herkesi şoke etti. Cumali’nin bu hareketi Çukur’u nasıl bir yola çekecekti?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un rejisörlüğünü Sinan Öztürk üstleniyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu