Çukur’a bir şey olmasın diye kendimi sattım, feda ettim!

Takip Et:
Çukur’a bir şey olmasın diye kendimi sattım, feda ettim!
Çukur’a bir şey olmasın diye kendimi sattım, feda ettim!

Çukur dizisinin 4. sezondan 4. kısmı Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. Yeni kısımdan yeni görüntüler yayınlandı. Dizinin yeni fragmanı o kadar tesirli ve aksiyonu yüksek ki, izleyicilerin ekran başından bir saniye dahi parçalayamayacağı net… Pazartesi akşamı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi de başlayacak ve rekabet çok çetin olacak. Çukur ise eforlu öyküsü ve tesirli sahneleri ile doruğa gözünü dikti.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni kısım 2.
Cengiz Erdenet’in Yamaç’a bundan böyle beni de gözetiyorsun demesi noktaya değinirken, “Yamaç ve Cengiz neden yan yana?” sorusunu uslara getiriyor. Vartolu, Yamaç’a hesap sorarken, Yamaç’ın “Çukur’a bir şey olmasın diye kendimi sattım!” sözleri donakaltıyor. Yamaç’ın Erdenetlerin yanına geçtiğini dinleyen Cumali’nin vereceği tepki merakla beklenirken, aksiyon dolu çatışma sahneleri coşkuyu yükseltiyor.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un rejisörlüğünü Sinan Öztürk üstleniyor.

Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Barış Arduç, Perihan Savaş, Nur Sürer, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi zaferli oyuncular yer alıyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni kısmı Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

ÇUKUR’DA GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Yamaç, Çukur’dan bölerken ailede ona tek yardım olan şahıs Vartolu önüne çıktı.
Semtinden ve evinden parçalayan Yamaç, Efsun’a gitti. Efsun ve Yamaç’ı beraber bakan Nehir ise sanki devrildi. İkisini beraber baktıktan sonra eşyalarını toplayarak Koçovalı evini terk etti. Cengiz Erdenet, Yamaç’ı yanına sürükleyebilmek için yeni yollar sınamaya devam etti. Efsun’un evinde gözlerini açan Yamaç karşısında Cengiz Erdenet’i bakınca şok oldu. Efsun’un bu hareketi Yamaç’ı hiddetlendirirken, vakanın aslı hakikatinde başkaydı.
Bunu bilen Cengiz Erdenet, Yamaç’ı köşeye sıkıştırmak için hücumunu Çukur’a yaptı ancak işler umduğu gibi olmadı. Yamaç’ı evvel bir gecekondu semtine götüren Cengiz Erdenet semte neler yapabileceğini gösterdi. Ardından Çukur’a götürüp şayet yanımda olmazsan semtini deviririm diye tehdit etti. Kamyonlar, emekçiler, belediye vazifelileri semte gelince tüm Çukur ayaklandı.

Cengiz, ailesi ve semtiyle Yamaç’ı tehdit etmek istese de Çukur buna mani oldu.
Efsun ve Yamaç’ı beraber bakan Nehir bebeğini aldırmaya karar verdi. Yamaç tüm yaşananların üzerine bu vakayla bir kere daha devrildi. Yakup’un mekanını adamlarıyla basmaya giden Arık pusuya düştü. Finalde ise Karaca en mutlu gününde yaşamının en acı haberlerinden birini aldı. Karaca ve Azer’in düğününe gelen Sultan, Karaca’ya Azer’in elinde İdris Koçovalı’nın kanının olduğunu açıkladı.

Beğendiği adamla evlenmek üzere olan Karaca dinlediği bu acı haberle devrildi.
Azer, sevdiği bayanla evlendiği için mutluluktan havalara uçsa da gecenin sonunda onu hiç istemediği bir yüzleşme bekliyordu. Aşkı ve ailesi arasında kalan Karaca’nın vereceği karar şimdiden büyük merak mevzusu oldu.

.