Medya

Çukur ve Sefirin Kızı’nın rekabeti kızıştı!

Ekranlarının aranan yüzlerinden Engin Akyürek ve Neslihan Atagül‘ün başrolünü paylaştığı Sefirin Kızı dizisi uzun zamandır merakla bekleniyordu. Geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan ve bekaret sahnesiyle sosyal medyanın gündemine oturan dizi, ilk bölüm reytinglerinde Çukur ve Yasak Elma‘nın gerisinde kalmıştı.

3 sezondur ekranlarda olan Çukur ve Yasak Elma‘ya karşı Star TV‘nin pazartesi yayınlamaya başladığı Sefirin Kızı ilk bölümünde aldığı reyting oranları ile ilerleyen haftalarda rakiplerini zorlayacağının sinyallerini veriyordu. Sefirin Kızı yayınlanan ikinci bölümü ile reyting listelerinde zirvenin ortağı olmuştu. Çukur‘un hemen ardında yer alan dizi, reyting oranları ile fenomen dizi Çukur‘un kıl payı gerisinde kalmıştı.

İKİ GRUPTA İKİ FARKLI SONUÇ!

Üçüncü bölümü ile dün akşam yayınlanan Sefirin Kızı ve Çukur dizisi arasında bu hafta zirve için rekabet tırmandı. Reyting listelerinde total grubunda uzun zamandır olduğu gibi bu hafta da Çukur galip gelirken AB grubunda ise Sefirin Kızı Çukur’u geçerek en çok izlenen dizi oldu.

Sefirin Kızının henüz ikinci bölümü ile zirveye ortak olması ile birlikte Çukur dizisinde bir hareketlenme oldu. Fenomen haline gelen dizinin son bölümünde Çukur’a Çağatay Erdenet karakteri ile Nejat İşler dahil oldu. Ünlü oyuncu, önceki akşam yayınlanan bölümün son dakikalarında ekranlarda görüldü. Çağatay Erdenet’in Çukur’daki dengeleri nasıl değiştireceği ise merak konusu oldu. Çukur’un Sefirin Kızı karşısında bulunduğu Nejat İşler hamlesi, ünlü oyuncunun bölüm sonu dahil olmasıyla bekleneni veremedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu