Medya

Çukur, Sefirin Kızı’nın karşısında atağa kalktı!

Televizyon kanallarının reklam anlaşması sürecinde dizilere verdiği ara son buldu. Pazartesi günleri yayınlanan Çukur, Sefirin Kızı, Yasak Elma, Zalim İstanbul ve Vuslat gibi diziler yeni bölümleri ile seyircilerinin karşısına çıktı. Dün yayınlanan yapımların reyting karneleri belli oldu. 3 sezondur ekranlarda olan ve 83. bölümü yayınlanan Çukur, bu hafta reyting listelerinde 4. bölümü yayınlanan Sefirin Kızı’nı geride bıraktı.

ÇUKUR VE SEFİRİN KIZI’NIN ZİRVE YARIŞI SÜRÜYOR!

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı dizisi, bu sezonun en çok merak edilen yapımları arasındaydı. Yayınlandığı ilk haftadan itibaren seyirciyi televizyon ekranlarına kitleyen Sefirin Kızı, ilk bölümündeki bekaret sahnesi ile sosyal medyada olay olmuştu. Sefirin Kızı, ilk bölüm reytinglerinde Çukur ve Yasak Elma’nın gerisinde kalmış olsa da ilerleyen haftalarda Çukur ile zirve yarışına girmişti. Dizilerin reklam arası verdiği dönemden önce ise Sefirin Kızı, AB grubunda Çukur’un önüne geçerek zirveye oturmuştu. 3 sezon boyunca Show TV’de yayınlanan ve fenomen haline gelen Çukur ve güçlü oyuncu kadrosu, hikayesi ile dikkat çeken Sefirin Kızı’nın reyting savaşı devam edecek gibi duruyor.

Öte yandan Sefirin Kızı’nın aldığı yüksek reyting oranları son haftalarda Çukur’un yapımcılarını harekete geçirmişti. Nejat İşler, Çukur’a konuk oyuncu olarak dahil olmuş ve hikaye hareketlenmişti. Ayrıca Çukur’a Tolga Sarıtaş’ın da Çivi karakteri ile dahil olması bekleniyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu