Çukur dizisinin izleyicisine müjde!

Son olarak Kıvanç Tatlıtuğ'un kadroya dahil olacağı iddiasıyla gündeme gelen Çukur'un yeni bölümü pazartesi akşamı yayınlanacak...

Takip Et:

3 sezondur hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran Çukur, bu hafta oyuncuların ev ortamlarında çektiği, çok farklı bir bölümle ekranlara gelecek. Her bölümü takipçileri tarafından heyecanla beklenen dizinin yeni bölümünde Yamaç’la ağabeylerinin arasındaki gerilime Vartolu’nun dahil oluşu ile Karaca ve Azer’in gizli ilişkisinde yaşanacaklar izleyiciye sunulacak.

Koronavirüs salgını nedeniyle Ay Yapım dizi çekimlerini durdurduğunu açıklamıştı. Ay Yapım imzalı Çukur‘un çekimleri de bir hafta önce iptal edilmişti. Yetkililerin evde kalın çağrısına uyan Çukur‘un oyuncuları da günlerini evde geçirirken yeni bölümü uzun süre yayınlanmayan dizinin hayranlarının karşısına geçmeyi başarmıştı.  Çukur’un senaristi Gökhan Horzum, oyuncular Aras Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kadir Çermik, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Kubilay Aka ve Hazal Subaşı ‘Çukur Evde’ isimli projeyle hayranlarıyla YouTube üzerinden buluşmuştu.